Dirbame kartu – kuriame kartu
Mūsų inovatyvi technologijų komanda sujungia skirtingas sritis – inžineriją, mokslą ir komunikaciją, o dirbdami kartu pasiekiame daugiau, nei kiekvienas atskirai.
Komandą sudaro:
Laisvidas Striška – inžinierius, specializuojantis baigtinių elementų analizėje (FEA) ir šasi kūrimo srityje, turintis didelę patirtį dirbant su aukštos tikslumo modeliavimu ir projektuojant techninius sprendimus. Jis vadovauja projektams, susijusiems su transporto priemonių šasi analizėmis, ir yra sukūręs kelis novatoriškus sprendimus, įskaitant pneumatinės pakabos sistemą, kuri buvo patentuota. Laisvidas prisidėjo kuriant mikroskopo mechaninę struktūrą, užtikrindamas jos tvirtumą, stabilumą ir tikslumą per baigtinių elementų analizę.
Dr. Inga Morkvėnaitė-Vilkončienė – mokslininkė, profesorė dirbanti bioelektrocheminių technologijų srityje. Ji vadovauja Bioelektrocheminių technologijų laboratorijai FTMC, kurioje kuriami ir tiriami novatoriški biologiniai jutikliai, bioelektriniai elementai ir nanokompozitai. Prof. dr. Morkvėnaitė-Vilkončienė taip pat atlieka svarbius tyrimus elektrocheminių procesų modeliavime ir gyvų ląstelių mechaninių savybių analizėje. Jos atlikti tyrimai ir inovatyvūs požiūriai į bioelektrocheminius procesus padėjo tobulinti mikroskopo veikimą bei tikslumą.
Laura Striškienė – komunikacijos profesionalė, turinti ilgametę patirtį tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Jos stiprybė – gebėjimas kompleksines idėjas paversti aiškiais ir įtraukiančiais pasakojimais, kurie įkvepia auditoriją ir kuria vertę organizacijai.
Laura buvo pagrindinė EXPO projekto koordinatorė, kur atliko organizacinius darbus, rūpinosi paruošimu parodai ir mikroskopo reklamos kūrimu. Dirbdama kartu su komanda, ji prisidėjo prie rinkodaros strategijos sukūrimo ir šiuo metu ją sėkmingai įgyvendina.
Kartu mes siekiame kurti mokslo, technologijų ir verslo sinergiją.
Mūsų komandos nariai reguliariai dalyvauja tarptautinėse konferencijose, projektuotuose ir aktyviai ieško sprendimų, kurie yra raktas į pažangą ir naujas mokslo tyrimus palengvinančias technologijas.


